Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

1,0           4 - 7            1 - K

cesky-strakac--38-.jpg

Vítejte u nás v knize návštěv, děkujeme za slušnou diskusi a přátelská gesta nejen našich kamarádů a přátel. Rádi uvítáme i připomínky a podněty s náměty na různá témata.  heart

-------------------------------------------------------------

img_1481.jpg

Chovatelé s velkým heart       Zdeněk - Klárka - Honza

podborany-18.10.2014-208.jpg

s kamarádem a svým učitelem / vzorem okolo českého strakáče u exposice s č. staváky v areálu ZO ČSCH Podbořanyimg_7621.jpg

Suprová 0.1 čs stříbrná sedlatá

img_8230.jpg

img_8236.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krásný nový rok

(Bohuslav Potůček, 1. 1. 2017 11:50)

Jménem našeho společenství si dovolím do nového roku 2017 popřát všem návštěvníkům našich zájmových stránek. Přejeme vám hodně zdraví, štěstí a spousty úspěchů. Úspěchů jak v osobním životě, tak v tom chovatelském. Věřím, že zažijete ještě lepší rok a chovatelství vás bude i nadále naplňovat pocitem čehosi, co pozná jen ten, kdo to dělá srdcem a s citem. Děkujeme vám za vaší přízeň kterou jste nám v roce 2016 projevovali, moc si toho vážíme. Za naše společenství Bohouš P.

Přání

(Honza , 23. 12. 2016 12:12)

Ahoj Bohoušku, jelikož jsou zítra ty Vánoce, tak bych ti chtěl tobě i tvé celé rodině popřát, šťastné prožití svátku a všechno nejlepší do nového roku. Hlavně štěstí, zdraví a hodně chovatelských úspěchů v novém roce! Ať tě kluci nezlobí...
Přejí tvůj kamarád Honza Vagner s přítelkyní Klárkou :-)

Re: Přání

(Bohouš Potůček, 24. 12. 2016 21:07)

Honzíku, děkujeme vám za hezké přání. Úspěšní bychom rádi byli, ale uvidíme co nám nový rok přinese. Mějte se moc hezky.

Pochvala

(Honza, 13. 10. 2016 23:01)

Ahoj Bohoušku, vaše stránky jsou krásné, úžasné a bezkonkurenční. Nechápu jak to všechno můžeš stíhat a mezi tím spravovat ještě tyto překrásné webové stránky, kde je podrobně zdokumentováno vaše chovatelské snažení,úspěchy a úžasná historie. Nemám slov. Jen tak dál! A hodně štěstí... Děkuji za vše, tvůj kamarád a obdivovatel H. Vagner.

Re: Pochvala

(Bohouš Potůček, 26. 10. 2016 23:44)

Honzíku, děkujeme za pochvalu. Je zatím spousty práce, hodin a stálé přemýšlím o co je obohatit. Stejně tak další zbylé stránky, které dělám, nebo kterým sem tam pomohu. Důležité je obklopit se dobrými lidmi, poté je k inspiraci blíže. Čím více přátel, tím více příležitostí a možností k nápadům. Já mám chovatelství v krvi, dělám to od malička, byť jsem to nedělal na úrovni jako dnes. Je to pro mě živá voda. Mám rád své české strakáče, stejně jako české staváky a chebské straky. Několikrát během roka mám černé myšlenky, to když to nejde, ale neměnil bych! Dokud bude možnost držet tyto plemena, budu se jich držet jako klíště. Má žízeň po úspěchu nepřestane a až to přijde i u králíků. Věř mi, bude co slavit. Bude to vykoupení za to, co jsem si už prošel. K tomu co dnes mám, vedla neskutečně trnitá cesta. Nikdy mě nepolíbila žádná štěstěna, vždy to bylo, je, a bude o neskutečném odříkání, dřině! O to větší kalich radosti to poté bude. No, a když k tomu můj výborný kamarád, rádce a u českých strakáčů učitel a vzor Zdeněk hodí jeho proslov. Věř mi, jsem vždy na měkko. Což on už ne jednou poznal. Jsem velmi rád, že ho tady mám a mohu s ním řešit problematiku v chovech českých strakáčů. Tito králíci jsou neskutečný skvost. A on je pro mě jejich patriot. Až ho poznáš ještě blíže, pochopíš, o čem píši. To ale neber jako chválu na něj! Nechme ho v ústraní, já to tak mám také nejraději. Ovšem zmínit jsem ho musel. Já si ho za ty roky nesmírně vážím. Proč? To sem psát nebudu. Ovšem jeho kamarádství bych nevyměnil za nic na světě. Díky Bobeš

Foto o Chebské strace

(Zdeněk Laštovka, 4. 9. 2016 7:55)

Dechberoucí paráda!
Díky propagátore.

Díky za nový rekord.

(Bohuslav Potůček, 10. 7. 2016 0:28)

Děkuji všem návštěvníkům našich stránek za nově posunutou hranici v denní návštěvnosti stránek. Doposud jsme měli rekord 398 návštěv za jeden den. Díky vám byl tento milník překonán. V sobotu jsme se dostali na nový rekord v počtu návštěv v jeden den a to k číslu 796! Moc si toho vážíme a děkujeme. Bohouš P.

potůčky

(Zdeněk Laštovka, 31. 12. 2015 9:32)

Ať je v r.2016 více ryzích potůčků jako Vás všech u Potůčků.
Chovatelské úspěchy, štěstí, zdraví a elán v Novém roce Vám přeje
Zdeněk

Re: potůčky

(Bohouš Potůček, 31. 12. 2015 19:19)

Zdeňku, moc děkujeme. Já sám za sebe slibuji, že budu příští rok makat na 200%, letošních 100% bylo ve finále málo. Sice to mám teď malinko složitější, ale moje SRDCE bije SILNĚ pro česká plemena. Ty to víš nejlépe, co ti budu říkat. Díky za vše kamaráde. Zůstaňme tací, jací jsme. Díky Bohouš

Přání

(Bohouš Potůček, 24. 12. 2015 17:15)

Vážení přátelé, chovatelé nebo jen návštěvníci našich stránek. Rád bych vám popřál krásné a pohodové vánoce. Vše nejlepší do Nového roku 2016 podložené především pevným zdravím, štěstím, láskou a neskutečnou pohodou. Též bych vám za celé naše společenství popřál výborný chovatelský rok 2016, spousty odchovů a hlavně spousty radosti se svými svěřenci. Budu se těšit na společná setkání i v novém roce a věřím, že i nadále nám zachováte svojí přízeň. Debaty u klecí na výstavách ale i po emailech s vámi, jsou velmi výživné ale především korektní. Děkuji za ně. Za naše společenství Bohouš, Martin, Jan, Martin s Karolínkou a Štefan.

Bohušovice

(Miloš, 27. 10. 2015 9:42)

Ahoj Bohouši, nestihl jsem ti to sem dát dřív. Takže z jiných OP tam byli, J. Maček z jihočeské, M Kyška ze severomoravské a V. Došek ze středočeské. Měj se moc fajn. Zdraví tě Miloš.

Re: Bohušovice

(Bohouš Potůček, 27. 10. 2015 19:17)

Ahoj, díky moc. Už jsem to sepsal a posal i s fotkama P.Č. Straky jsem mu také zaslal na další akci. Možná to bude potřeba doladit. Kdybych tam byl, bylo by to určitě lépe poskládané a holubi bych fotil zvlášť. Měj se a ať se daří. Bohouš

Okysličení

(Zdeněk Laštovka, 17. 8. 2015 14:39)

Slovane, Slovane,
Bohuslave,Bohuslave,
proč tak hezká prezentace s kvalitními letošáčky neokysličí také severočeské stránky staváka?
Proč se krása svitných červených sedlatých furt cpe pod pokličku "88" a na kolínské bedně 2014 stojí v druhém pořadí zrzci?

Bohušovice n.O. jistě ukáží více
až si tam za měsíc naši stavácii nadmou plíce.

Chovům zdar
č.fota 22 toť nebeský dar. A větší dávku, Slávku.
urrrrrrráááááá.

Re: Okysličení

(Bohouš, 31. 8. 2015 20:26)

Jj, Kolínské druhé místo? Viděl jsem tam jiné adepty, pravda. Co se týče mých holubů, snad už se mi podaří o kousek posunout. Ještě stále pociťuji tu velkou ztrátu, ale vypadá to, že se z toho pomalu dostávám.
Určitě díky vhodnému doplnění sem tam na konci roku, ale také už jsem se něco snad i naučil a přenáším to do svého chovu. Každá výstava mi hodně dá, ale ještě více mi dávají ty dlouhé debaty se všemi těmi chovateli a s tebou. Bohušovic bych se mile rád zúčastnil a snad i něco vzal sebou do klecí. Co se týče stránek. Na klubovkách bych viděl rád i jiné borce, myslím, že je dost těch, kteří by také ze své iniciativy něco mohli zaslat sami a stránky pomohli obohatit. Neboj Zdeňku, začnou výstavy a já začnu lovit staváka ze všech směrů. Červeným sedlatým zdar. Bóža

Pod pokličkou

(Zdeněk Laštovka, 3. 7. 2015 18:07)

Bohúši,

potěšil jsi mne tvými červenými sedlatými výletky.
Přeju Ti výstavní úspěchy na všech stupních výstav.

Já jsem těmi svými vydatně nakrmil dravce, takže výstavní sezona 2015 je pro mne pasééé!!!

Ale na Tvoje úspěchy se těším - hodně Tě to bude stát hochu od červeného fochu - a já se budu učit chlastat z a d a r m i č k o.

Doufám, žes mě nenechal nahlédnout pod pokličku naposledy?

Martin potřebuje "přezout pneu" a zase se chytne, neměj obavu.

Jednotku u Vás ale dávám jen holubičkám - manželce a mamince.


Kluci, těšte se z chovu a kašlete na hektickou dobu.
Zdeněk
Re: Pod pokličkou

(Bohouš, 3. 7. 2015 20:52)

Zdeňku,
jsem rád, že jsem ti udělal radost ale já jsem velmi zklamán tím, jak ti to ten neznámý dravec vybrakoval a to během jednoho jediného týdne.
Toto zjištění se pro mě = katastrofě! Není to tak dlouho co jsem tvé odchovy a plný holubník obdivoval. Děkuji Ti za tvé upřímné přání a chci věřit tomu, že letos se snad někde ukážu a možná i prosadím. Bylo by to hezké až milé a snad i odměnou zato co jsem už holubům dal, obětoval a obětovat ještě budu. Jo, kluk by měl přezout co nejrychleji, znáš mně. Nebo mu rychle zavřu pneuservis a zůstanu v tom sám. Snad se ještě něco nalíhne a doroste to do kvalitnějších kousků. Díky Bohouš

Pozdrav z Vysočiny

(S.S., 24. 6. 2015 0:09)

Tak jak jdou koncáci, Pepa shání kroužky má vykroužkováno-50 ks.
U mě - kotrláci opět a snad naposled opustili Vysočinu, ale přírůstek u Tary-4 štěńátka. Až budou větší pošlu fotku, jsou jim zítra 3 týdny.
Tak čágo kluci Potůčkovi.

Re: Pozdrav z Vysočiny

(Bohuslav Potůček, 26. 6. 2015 22:06)

Moc děkujeme za pozdrav. Jsem rád, že jsi se také ozval a dal zase něco na stránky. Prosím, Slávku hledej už teď společný možný termín mé, popř. naší návštěvy se synem u vás na Vysočině. Štěnátka ho určitě chytnou, pokud už nebudou pryč. Mě chytnou zase tvý modří pštrosy! Kotrláci? Dalo se to čekat, musel jsi si je osahat. Nepovedlo se, nevadí. S Pepou jsem dnes mluvil, kroužky mu posílám a jsme domluvení na posílení červených koncáků cirka o 4 páry. Možnost odvozu již o prázdninách, pokud to vyjde s naší návštěvou. Těšíme se na tebe, kluci Bohouš a Martin P.

Konečně!

(www.ceskychov.websnadno.cz, 26. 4. 2015 6:59)

Tak všichni konečně vidíme jak se pyšní čeští strakáči u Potůčků.
Toto trvalo, že?
A teď si udělá úsudek každý sám.
Já si tu oční jarní pastvičku budu dál užívat.
Díky hoši.
Jen tak dále v chovatelském sále.
Zdeněk Laštovka

Re: Konečně!

(Bohuslav Potůček, 27. 4. 2015 19:18)

Děkujeme moc za pochvalu, snad se zadaří a něco se podaří uchovnit pro další roky. Určitě jsi zaznamenal, jak mě strakáči baví. Sice se někdy trápím, že to nejde, jak bych chtěl, ale bez nich už by to doopravdy nešlo a to, doslova vůbec! Život by byl o hodně chudší, bez strakatých kamarádů našich králíkáren a jejich motýlků a uší. Nemyslíš?