Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

nase-chovna-zvirata-026a--27-.jpg

Vítejte u nás v knize návštěv, děkujeme za slušnou diskusi a přátelská gesta nejen našich kamarádů a přátel. Rádi uvítáme i připomínky a podněty s náměty na různá témata.  heart

-------------------------------------------------------------

img_1481.jpg

Chovatelé s velkým heart       Zdeněk - Klárka - Honza

podborany-18.10.2014-208.jpg

s kamarádem a svým učitelem / vzorem okolo českého strakáče u exposice s č. staváky v areálu ZO ČSCH Podbořany

 

cc-za-holubi-pr.-m.-potucek--74-.jpg

    Martin a jeho první pohár na domácí půdě - září 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přání

(Bohuslav Potůček, 24. 12. 2017 0:50)

Vážení chovatelé, přátelé, kamarádi a v neposlední řadě návštěvníci našich stránek. Rád bych vám popřál jménem celého našeho společenství krásné vánoce, vše nejlepší do nového roku 2018. Především pevné zdraví, protože to je základ, jak se praví. Štěstí ať vám po celý rok cestu klestí, lásku ať nekoukáte na ozdoby na provázku a pohodu kterou si sebou noste stále do domu. To vám přejí Bohouš, Jan a Martin Potůčkovi se Štefanem Kalujou.

Pozdrav z Vysočiny

(S.S., 30. 11. 2017 20:43)

Ahoj, bubláky černý jsem měl jako kluk to už je asi 40roků, přesto se na každé výstavě na ně rád podívám. Tak tam vydrž jen proto , že tam je fajn parta pak české plemeno, jen to Tě musí držet u bubláků. letos v Lysé mě nejvíc zaujali modří tygři a červení.Dneska mě to dopadlo dobře, víš co myslím tak mám zítra dovolenou a bude poslední brakace.
Mějte se kluci.
Čágo-S.S.

Re: Pozdrav z Vysočiny

(Bohuslav Potůček, 3. 12. 2017 22:13)

Slávku, parta je základ, ano, ale ti holubi jsou úžasní a ty lidi okolo nich to jen potvrzují. To nadšení není jen chvilkové jiskření pro něco. Já už se s tím peru delší dobu ale čekání se mi vyplatilo. Do budoucna chci ještě červené a červené štítníky které vnímám jako perly u českých bubláků. Myslím si, že tohle mně pohltilo a není to jen momentální pocit vzplanutí pro něco. V tomto jsem naprosto v klidu, prostě to tak cítím. Já teď akorát čerpám dovolenou. Sice jí mám pracovní, kolem holubů a králíků, ale to mě nejvíc dobíjí. Zdravím na vysočinu kamaráde. Ahoj Bohouš a Martin P.

Pozdrav z Vysočiny

(S.S., 29. 11. 2017 19:17)

Tak oni už tam jsou. Doufám, že u nich zůstaneš!!!

Re: Pozdrav z Vysočiny

(Bohuslav Potůček, 30. 11. 2017 20:25)

Ahoj Slávku, ano zůstanu a jsem nesmírně rád, že jsem se k nim po 2 letech dostal. Parta okolo nich je naprosto úžasná a Míra Fér posouvá hranice holubářství aspoň co se č. bubláků týče do vyšších pater. Vlastně se o to snaží celá parta lidí okolo něj, ten kolektiv je vyjímečný. A mezi nimi je kvalitní holubářka tady od nás ze severu. Takže vše má svoji výšku. Jsem moc rád, že jsi se tady po dlouhé době ukázal a je milé, že jsi jejich fanouškem. Uvidíme co se mi v roce 2018 podaří nachovat. Díky a zdravím na Vysočinu kamaráde. Bob

Pozdrav z Vysočiny

(S.S., 29. 11. 2017 19:27)

První vzkaz se mě asi nepodařil odeslat, ja nejdřív napsal kde máš bubláky a pak prohlížel. Tak to je OK.

Trefa

(Zdeněk Laštovka, 23. 9. 2017 15:58)

Kruci, konečně gratuluji oběma Vy ušatý kluci!
Nad tuto radost ve sportu není - když vybojují zaslouženě medaili zároveň otec i syn.
Také jsem si to kdysi po bouřlivých půtkách užíval. A dnes na to s vděčností vzpomínám. To byla škola!
Vy toho máte ještě hodně a hodně před sebou, tak se vzájemně nešetřete, ale moc si važte jeden druhého, protože jiné pak už nebude a je zle.
A kdy se zaleskne pohár s emblémem strakáče? Ta chvíle není daleko, jen vystavit a ne se jen na výstavu osobně dostavit!
Chovu zdar kluci.

Re: Trefa

(Bohuslav Potůček, 24. 9. 2017 20:45)

Zdeňku, děkujeme za gratulaci. Je pravdou, že to tedy trvalo aby jsme si vedle sebe s Martinem stoupli a zažívali stejný pocit z dobře prováděné práce na holubníku s našimi miláčky. U něj to bylo umocněné tím, že vystoupal na kopeček poprvé, ale hned s jeho barvou a kresbou, která ho zaujala při jejich prvním setkání. Při setkání, které se odehrálo v Blšanech u Podbořan a za vše v dobrém slova smyslu může pan Tesař, náš František. Nelze ho nezmínit! I on nese svůj velký podíl na tom, že z Martina je holubář i když teď, ve věku kterém je, má výkyvy a je spurný. Ovšem se mnou to má a bude mít těžké. Což jsi dobře zmínil a samozřejmě to o mě víš. Díky kamaráde a chovům zdar. U strakáčů musím přidat, jinak se nedočkám. Věřím, že rok 2018 už bude z mojí účastí kvalitních mládežníků.

Tajemství

(Zdeněk laštovka, 16. 7. 2017 19:32)

Konečně jsi se uvolil mi ukázat tvoje prima odchovy holoubků i králičích nadějí.
Doufám, že jsem si tu radost u tebe nevybral celou a že se budu moct brzy přijít zase pokochat?
Díky a tlač na pilu dál Bohúši!

Re: Tajemství

(Bohuslav Potůček, 29. 7. 2017 22:37)

Děkuji za tvoji podporu a tvé upřímné hodnocení. Ty víš, že jsi u mě vždy vítán, stejně tak celá tvoje rodina! Pokud ti u mě dělá radost to, že se snad na mě letos usmálo štěstí, tak si toho velmi považuji. Ještě větší radost mám ale z toho, když odcházíš z mého dvora, králičince či holubníku a neseš si sebou domů dobrý pocit z toho, co dělám nebo z toho, o co se aspoň snažím. To je pro mě ta nejvyšší pocta. Chovatelstvím žiji, upnul jsem se k němu. Přináším mu své oběti. Což moji nejbližší přátelé dobře ví. Tebou nevyjímaje. Řekl jsi mi to první tak, jako nikdo nikdy předtím. Zato ti děkuji a brzy zase u tebe a tvých nádherných chovů. S fotoaparátem? Co ty na to? I když Eliška mě tedy prohání. Jak jsem napsal, osobně před ní musím smeknout. Obdivuhodné výkony podává holčina.

Super práce

(Honza, 16. 6. 2017 22:22)

Bohoušku, koukám, že tvoje chovatelství i tvé stránky stále jedou naplno. Smekám, jen tak dál. Teď když už to vypadá, že i chebské straky ti letos něco vysedí ti popřeji jen hodně štěstí, zdraví, klidu a chovatelské pohody.... A pamatuj: teď jedeš ty k nám...! Zdraví Honza i Klárka :-)

Re: Super práce

(Bohuslav Potůček, 16. 6. 2017 23:33)

Ahoj Honzíku a Klárko. Děkuji za podporu, velmi si ji vážím. Ano snažím se i naše stránky držet v pohybu - aktuální. To víš, pořád lítám z webovek na webovky. To potom musím koukat, kde, že se to zase pohybuji. Je potřeba stále něco vylepšovat. U chebáčků se to konečně snad už dostalo do normálu, ale letos mi pocuchali nervovou soustavu. O tom žádná! Ovšem ta kresba tam stejně není. Tragicky už to ale neberu. Mám dost omlazené hejnko, bota mě netlačí a další rok to může být úplně jiná káva. Po 6 letech s nimi už vím, že je každý rok úplně jiný. Jeden rok krmíš, nervuješ se a další rok tam padají. Proto máme tento koníček tak rádi, nemyslíš? Kdyby bylo vše hned, tak nás to nebude bavit. Mějte se a ano vím, teď už je řada opravdu na mě. Bob

Paráda

(Miloš, 16. 6. 2017 19:49)

Dlouho jsem na těchto stránkách nebyl, díky velkému pracovnímu a rodinnému vytížení, ale klobouk dolů. jsem strašně moc rád, že jsi se ujal i klubových stránek Českého staváka, které se také určitě stanou hodně navštěvovaným chovatelským webem. Držím palce a ať se vám všem v Mašťově daří a těším se někdy na pokec. Ahoj Miloš.

Re: Paráda

(Bohuslav Potůček, 16. 6. 2017 23:20)

Miloši díky, víš, že se snažím a dávám tomu vše. Resp. vše co mohu! Někdy by to chtělo ještě malinko přidat, ale někdy zase také ubrat. Mám toho moc, ale čím více toho mám, tím více mě to baví a naplňuje pocitem radosti z toho našeho českého chovatelství . No a samozřejmě tím více jsem v očekávání toho, co se povede. Ta radost se poté dvojnásobí. Ty webovky doladím, zatím nic moc, vše má ale svůj čas. Bob

Zírám

(Zdeněk Laštovka, 7. 4. 2017 9:51)

Krásná červená holoubátka 2017. Bravo Bohúši, jen tak dál.
Mám radost, že se červení (ale i stříbřití) v Kostelní ulici napevno zabydlují.
Vidím, že chovatelství Tě nyní velmi hřeje a výstavní úspěchy nejen v Podbořanech Ti přeje
Zdeněk

Re: Zírám

(Bohuslav Potůček, 10. 6. 2017 12:21)

Zdeňku děkuji, neodpovídal jsem hned z obav, že projevím radost a zase se někde něco objeví. Dnes po 2 měsících mohu být ,, malinko" spokojený s odchovy. Jestli se mi podaří generační obměna, které se tento rok nevyhnu ani kdybych chtěl, tak to je prozatím ve vyšší moci. Byl bych velmi rád, kdyby ano. Máš pravdu, pravdu v tom, že letos se holubařením bavím. Díky tomu jak to mám, jsem se k chovatelství upnul ještě víc. Ale úspěšný chci být i na poli králíkářském, kde český strakáč pro mě znamená strašně moc. Což už jsi určitě také zjistil, no a teď se těším k modrým na své první havany, ke kterým se vracím po 20 letech. Díky tobě kamaráde!! Bob

Krásný nový rok

(Bohuslav Potůček, 1. 1. 2017 11:50)

Jménem našeho společenství si dovolím do nového roku 2017 popřát všem návštěvníkům našich zájmových stránek. Přejeme vám hodně zdraví, štěstí a spousty úspěchů. Úspěchů jak v osobním životě, tak v tom chovatelském. Věřím, že zažijete ještě lepší rok a chovatelství vás bude i nadále naplňovat pocitem čehosi, co pozná jen ten, kdo to dělá srdcem a s citem. Děkujeme vám za vaší přízeň kterou jste nám v roce 2016 projevovali, moc si toho vážíme. Za naše společenství Bohouš P.

Přání

(Honza , 23. 12. 2016 12:12)

Ahoj Bohoušku, jelikož jsou zítra ty Vánoce, tak bych ti chtěl tobě i tvé celé rodině popřát, šťastné prožití svátku a všechno nejlepší do nového roku. Hlavně štěstí, zdraví a hodně chovatelských úspěchů v novém roce! Ať tě kluci nezlobí...
Přejí tvůj kamarád Honza Vagner s přítelkyní Klárkou :-)

Re: Přání

(Bohouš Potůček, 24. 12. 2016 21:07)

Honzíku, děkujeme vám za hezké přání. Úspěšní bychom rádi byli, ale uvidíme co nám nový rok přinese. Mějte se moc hezky.

Pochvala

(Honza, 13. 10. 2016 23:01)

Ahoj Bohoušku, vaše stránky jsou krásné, úžasné a bezkonkurenční. Nechápu jak to všechno můžeš stíhat a mezi tím spravovat ještě tyto překrásné webové stránky, kde je podrobně zdokumentováno vaše chovatelské snažení,úspěchy a úžasná historie. Nemám slov. Jen tak dál! A hodně štěstí... Děkuji za vše, tvůj kamarád a obdivovatel H. Vagner.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »